• Рейтинг:
 • Город отправки:
  Кривой рог
 • Склад:
  сто
 • Способ оплаты:
  Наложка, предоплата
 • Способ доставки:
  Новая пошта, Укрпошта Експрес, адресная доставка курьером Новой почты
 • Производитель:
 • Артикул:
  278256
Робота з різними додатками, чудові засоби введення інформації і зручність сканування підвищують продуктивність праці користувача. Відмінна голосовий звязок забезпечується якісними характеристиками мікрофонів і динаміків, а також функцією «pushtotalk» (за підтримки цієї функції бездротовою мережею WLAN). MC70 призначений для використання в приміщенні і на відкритому повітрі в самих різних галузях, включаючи виїзне технічне обслуговування, виїзну торгівлю, транспорт і логістику, промислове виробництво, охорону здоровя, державні служби та роздрібну торгівлю. Він дозволяє вирішувати такі завдання, як управління ресурсами, доставка посилок, пряма доставка товарів, адміністрування в медичних установах, управління автопарком і організація мобільних торгових точок.

Переваги терміналу Motorola (Symbol) MC70 (Symbol MC70):
Надійна конструкція:
Високоміцний корпус виготовлений з використанням новітніх розробок. Призначений для використання в різних умовах, оснащений внутрішньої WLAN і зовнішньої WWAN антенами, MC70 може витримувати падіння на підлогу, працювати в широкому діапазоні температур, протистояти впливу бруду і пилу.

Робота в бездротових мережах WWAN / WLAN / WPAN:
MC70 надає широкий спектр засобів передачі голосу і даних для введення, передачі та впорядкування інформації безпосередньо за місцем діяльності в одному пристрої підвищеної міцності. Для робіт на відкритому повітрі є підтримка високошвидкісних мереж EDGE на базі стандарту стільникового звязку GSM. MC70 може забезпечити глобальну голосовий звязок і високошвидкісну бездротову передачу даних, створюючи платформу для функціонально насичених додатків і безпеки корпоративного рівня. Крім того, він може підключатися до локальної бездротової мережі (WLAN) стандартів 802.11a / b / g для передачі голосу і даних, дозволяючи краще контролювати використання глобальної мережі і витрати. А застосовуючи функціональність PAN через Bluetooth, замовники можуть здійснювати бездротове підключення різн

Пока не было вопросов.