• Рейтинг:
 • Город отправки:
  Кривой рог
 • Склад:
  сто
 • Способ оплаты:
  Наложка, предоплата
 • Способ доставки:
  Новая пошта, Укрпошта Експрес, адресная доставка курьером Новой почты
 • Производитель:
 • Артикул:
  637337

Опис

опис

Екранований зовнішній кабель типу «кручена пара», призначений для прокладки в шахтах, колекторних, каналізації, а також по стінах будівель. Головною особливістю кабелю є міцна поліетиленова оболонка чорного кольору, яка відмінно переносить агресивну зовнішню середу. У всьому іншому - стандартний кабель з 4 парами, які для легкості підключення промарковані звичним кольором.

Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів:

ISO / IEC 11801
ANSI / TIA / EIA-568-B.2
EN50173, YD / T1019

Умови експлуатації:

Кабель призначений для стаціонарної прокладки в телефонній каналізації, в трубах, в колекторах, по зовнішніх стінах будівель. Особливістю даного типу кабелю є застосування плакованих міддю алюмінієвих провідників, що істотно зменшує вартість кабелю. Завдяки стандартними розмірами провідників і контролю якості мідного покриття при виробництві такої кабель можна застосовувати практично без обмежень. При монтажі та експлуатації кабелю з ССА жилами слід уникати надмірних механічних навантажень на кабель, оскільки ССА провідники поступаються за міцністю цільномідний.
конструкція:

Кабель складається з 4-х пар провідників звитих між собою. Провідники алюмінієві з мідним покриттям (ССА), дріт 24 AWG. Ізоляція провідників - поліетилен високої щільності. Пари провідників розташовані в загальному екрані з алюмінієвої фольги під яким прокладений додатковий заземлюючий провідник. Зовнішня оболонка кабелю виконана з стабілізованого до впливу УФ випромінювання поліетилену чорного кольору.
У кабелі застосована загальноприйнята колірна ідентифікація провідників:

пара 1: біло-синій / синій
пара 2: біло-помаранчевий / помаранчевий
пара 3: біло-зелений / зелений
пара 4: біло-коричневий / коричневий
упаковка

Кабель упакований в картонні коробки по принципу Reelex (Pull Box), що дозволяє вільно витягати кінець кабелю. Довжина ка

Пока не было вопросов.